26.09.2008

KADİR GECESİ

Bizler iki büyük kıymeti pek takdir edemeyiz. Birincisi; en üstün varlık olan insan, ikincisi de zaman.Bu yüzden: Her geceni "Kadir" bil, her geçeni "Hızır" bil...

Kadir Geceniz Mübarek Olsun...

16 yorum:

 1. Kalpleriniz imanla, Gönülleriniz Huzurla dolsun,Allahu Teala'nin rahmeti, mağfireti, bereketi,lütf-u keremi, inayeti, ihsanı üzerimize olsun,Kadir Geceniz mübarek olsun.rabbim dualarınızı kabul etsin

  YanıtlaSil
 2. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  YanıtlaSil
 3. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

  YanıtlaSil
 4. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  YanıtlaSil
 5. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  YanıtlaSil
 6. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  YanıtlaSil
 7. Eee son yorum olarakta Kadir geceniz mubarek...dualariniz kabul olsun insallah...opuyorum seni...sevgilerimle...hosçakal

  YanıtlaSil
 8. Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. [sevil :=))]http://birdemliksohbet.blogspot.com

  YanıtlaSil
 9. s.a canim
  Rabbimiz!Dünyada ve ahirette bizlere iyilik,iman,afiyet ve güzel ahlak ver.Bizi cehennem azabindan koru.Rabbimiz!Hesap görülecek ahiret gününde beni,ana-babami,ailemi ve müminleri bagisla.Amin.

  baharhabercisiyim

  YanıtlaSil
 10. Canım Kandilin Mübarek Olsun. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 11. kandilin mübarek olsun canım!.. iyi akşamlar!..

  YanıtlaSil
 12. sefertasi.blogcu.com26 Eylül 2008 20:56

  selamlar canım,

  KADİR GECEN MÜBAREK DUALARIN KABUL OLSUN CANIM,BİZLERE DE DUALARINI ESİRGEME olur mu SEVGİLERİMLE:))

  sevgilerimle

  sefertasi.blogcu.com

  YanıtlaSil
 13. Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  YanıtlaSil
 14. Ramazan'ın kalbi olan Kadir gecesine ermenin şükrünü ve şevkini idrak edebilmek duasıyla,hayır dolu geçmesini dilerim..

  YanıtlaSil
 15. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun www.gonlumdentadlar.blogspot.com

  YanıtlaSil
 16. Sevgili özlem senini ve ailenini kandili mübarek olsun canım.sevgilerimle...

  YanıtlaSil

Blog Widget by LinkWithin

İzleyİcİler

Lezzet Gemisi Facebook'ta